Vytlačiť

Možnosti platby

V našej predajni  môžete využiť rozsiahle možnosti platby a rôzne ich skombinovať. Vyberte si sami čo vám najviac vyhovuje.

Akceptujeme platobné karty Master Card Eurocard, VISA Electron, Maestro, Master Card Elektronics, VISA ZBK.

Vytlačiť

Info

Služby našej spoločnosti základným hnacím prvkom kontinuálneho rastu a úspechu. Svojim zákazníkom ponúkame rozsiahlu škálu služieb:

  • odborné poradenstvo pri kúpe
  • výrobky od najznámejších svetových výrobcov
  • širokú ponuku úsporných spotrebičov
  • doručenie zakúpeného tovaru domov
  • finančné služby - nákup na splátky
  • množstvo zaujímavých akcií počas roka
  • ekologickú likvidáciu starých elektrospotrebičov

 

Vytlačiť

Nákup na splátky

Vďaka nákupu na splátky môžete nakúpiť Vami vybrané produkty ihneď, aj bez hotovosti. Výhodou je že ich môžete začať okamžite používať a splácať až neskôr. Spolupracujeme s najväčšími úverovými spoločnosťami na Slovensku. Na jeden krát môžete nakúpiť aj viacerov produktov a ušetriť tak na mesačných splátkach.

Na vybavenie nákupu na splátky sa obráťte na naše úverové oddelenie priamo v predajni, kde s Vami vyplania úverovú zmluvu. Tá Vám bude expresne posúdená v priebehu niekoľkých minúť a následne sa dozviete či bola schválená. Minimálna výška nákup na splátky je 100€. Každá úverová spoločnosť požaduje predloženie minimálne dvoch dokladov totoťnosti, v prípade vyššej sumy aj dodatočné potvrdenia z práce prípadne potvrdenia na overenie adresy.

Na splátky môže nakupovať fyzická osoba vo veku od 18 do 75 rokov, občan SR alebo osoba s trvalým pobytom v SR a pritom zamestnanec na dobu neurčitú alebo zamestnanec na dobu určitú, pričom dĺžka splácanie nepresahuje dátum ukončenia pracovného pomeru, živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Zároveň s uzavretím úverovej zmluvy Vám ponúkame poistenie schopnosti splácať, aby ste ochrnili seba a svojich najbližších pred npredvídanými udalosťami, ktoré vám znemožnia splácanie tovaru, ako je napr. strata zamestnania alebo práceneschopnosť. Za minimálnu investícu tak získateistou, že aj v prípade nepredvídaných udalostí bude vás nákup neohrozený.

O aktuálnych akciách úverových spoločností sa dozvieta na našom webe, v predajni alebo na tel. číslach uvedených v kontaktoch.